środa, 25 maja 2016

Apostołowie degradacji
No cóż, przypuszczam, iż to musiało się zdarzyć. I przypuszczam, że jest to rzecz, którą Willi Munzenberg, inspiracja Szkoły Frankfurckiej, miał na myśli, kiedy zachęcał swoich towarzyszy: „musimy zorganizować intelektualistów i użyć ich tak, by cywilizacja Zachodu zaczęła śmierdzieć. Tylko wtedy, po tym jak zniszczą wszystkie jej wartości i uczynią życie niemożliwym, będziemy mogli narzucić dyktaturę proletariatu”.

 
  
Lub co były szef KGB Ławrientij Beria myślał, gdy przemówił do przybywającej
delegacji Amerykańskich Komunistów. “Degradacja i podbój są towarzyszami. Atakując charakter i morale .. przez zaprowadzenie, w oparciu o zatrucie młodzieży, ogólnego poczucia degradacji, w znacznym stopniu ułatwia się panowanie nad populacją. Przez deprawację instytucji narodu i doprowadzenie do ogólnej degradacji … populacja może być psychologiczne rzucona na kolana”.

Szkoda, że obaj zostali przedwcześnie wyeliminowani przez ich byłych towarzyszy, ponieważ ich instrukcje zostały wypełnione w stopniu przewyższającym ich najdziksze oczekiwania jako że zachodnie społeczeństwo pogrąża się do niewyobrażalnych poziomów moralnej degradacji i socjalnej dezintegracji.

Może myślisz, że nie mogłoby już być gorzej? No cóż, może być gorzej i będzie. Jaka jest najbardziej plugawa perwersja którą możesz sobie wyobrazić? Seks ze zwłokami a la Jimmy Saville? Czy ze zwierzętami? Lub z własną matką? No cóż, dla mnie seks z dziećmi, gwałty na dzieciach muszą być zdecydowanie czymś najgorszym. Jeżeli nie z innego powodu, to choćby z tego, że ofiary kończą z nieusuwalną psychiczną raną. Ich życie jest dosłownie zniszczone. Dlatego też to podlegało całkowitemu tabu w większości społeczeństw. Ale zauważ, że nie we wszystkich.

Obecnie zauważam wyłaniający się bardzo konkretny trend, podążający za klasycznym rozwojem Kulturowego Marksizmu. KM wie, że jeżeli kontrolujesz język, panujesz nad debatą. Dlatego też PC było takie udane. Mając to na uwadze, rozpoznałem ten sam trend jaki widzieliśmy z homoseksualizmem: pełzające przemianowanie pedofilii na jeszcze jedną formę „różnorodności” i „życiowego wyboru”. Wiesz o co chodzi.

Obecnie pedofile rozpoczęli dążenie do uzyskania podobnego statusu prawnego jak homoseksualiści, argumentując że ich seksualne pożądanie dzieci jest po prostu naturalną „orientacją seksualną” która wkrótce będzie również uznana i zaakceptowana. Nazwiesz kogoś brudnym zboczeńcem? To mowa NIENAWIŚCI, i musi być zabroniona.

To już wystarczająco złe. Ale tak samo jak Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne zrezygnowało z klasyfikowania homoseksualizmu jako mentalnego zaburzenia w połowie lat siedemdziesiątych, ci sami mili ludzie teraz uznali termin pedofil, zgadłeś, jako “obraźliwy”. Obecnie musimy odnosić się do tych plugawych zboczeńców jako minor-attracted. Nie żartuję. Z pewnością możemy oczekiwać, że ci, którzy nie zaaprobują tego przemianowania zostaną odprawieni jako Naziści i pedofobowie. Ci sami ludzie wydali również raport ogłaszający “negatywny potencjał seksu dorosłych z dziećmi jako wyolbrzymiony”, i że przeważająca większość zarówno mężczyzn jak i kobiet nie zgłaszała negatywnych rezultatów wynikłych z doświadczeń seksualnego nadużycia w dzieciństwie”.

W międzyczasie pewien Jackie Speiers przedstawia projekt ustawy, który definiuje pedofilię jako “seksualną orientację” która nie powinna wymagać lekarskiej konsultacji.

.

I oto źródło wszystkich naszych dolegliwości, uniwersyteckie departamenty “nauk humanistycznych” cwałują (że się tak wyrażę) z odsieczą, na ratunek. Pedofilom oczywiście. Dr Milton Diamond (z pewnością zaskoczony cię informacja, iż jest on Żydem) z Uniwersytetu Hawajskiego jako część tej misji, wyszedł z dogłębną systematyką “praw seksualnych”. Tak, znów słowo “prawa”.

Wśród tych praw jest takie, że nikt nie powinien być “poszkodowany” z uwagi na wiek. Zgadza się, jestem pewien, że twoja normalna siedmioletnia córka po prostu nie może się doczekać bycia wykorzystaną przez jakiegoś pięćdziesięcioletniego zboczeńca. Podobne oczywistości pojawiły się również na licznych kanadyjskich uniwersytetach.

I tak, w rzeczy samej jesteśmy przygotowywani do znormalizowania całkowitej degradacji. Z czasem posiadanie ośmioletniej partnerki będzie postrzegane jako cool. I oczywiście małżeństwo – i adopcja – te prawa nieuniknienie za tym nastąpią. W końcu, tylko “hejtersi” mogą przeciwko temu zaprotestować.

Beria, Munzenberg i inni KMiści, smażąc się w Siódmym Kręgu Piekła, mogą doznać pewnej pociechy płynącej z powodzenia ich dzieła.

The Irish Savant →


PS tu pewne dodatkowe interesujące linki


http://hat4uk.wordpress.com/2013/04/09/the-paedofile-are-paedophilephiles-simply-daft-or-is-there-something-else-going-on/

http://hat4uk.wordpress.com/2013/04/10/the-paedofile-did-david-cameron-refer-to-gay-smears-in-order-to-protect-tory-elm-house-paedophiles/

http://blogs.telegraph.co.uk/news/damianthompson/100196502/guardian-paedophiles-are-ordinary-members-of-society-who-need-moral-support/

http://elliotlakenews.wordpress.com/2007/09/18/german-govt-promoting-incest/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.